Start2018-10-08T07:42:39+00:00

Geproduceerd binnen 24 uur

Speedlabel

U hebt een last minute bestelling ontvangen van uw klant? Uw producten zijn klaar voor verzending, maar u bent etiketten vergeten bestellen?

Uw etiketten kunnen geproduceerd worden binnen 24 uur!

Innovative labeling oplossing

Hoe kunnen we helpen?

U wenst een product dat uitspringt? U hebt een probleem waar u een oplossing voor zoekt? Gebruik onze ervaring voor de beste oplossing voor u te bekomen!

Laat u door ons inspireren!

Inclusief ontwerp en data beheer

Volledige Dienstverlening

Heeft u veel verschillende etiketten?
Is het beheren van uw etiketten een karwei?
Is het tijd om uw ontwerp bij te werken?

Laat ons u helpen om te verbeteren op een unieke manier!

+32 11 600 888
MAIL ONS

U KAN VOLLEDIGE DIENSTVERLENING KRIJGEN, INCLUSIEF ONTWERP.
UW ETIKETTEN KUNNEN GEPRODUCEERD WORDEN BINNEN 24 UUR

SYNERGIE EN ZORGZAME GEMEENSCHAP

U kan zich concentreren op uw product
Innovastore International zorgt voor uw etiketten

Rita

Director

+32 (0) 11 60 08 88
Rita@Innovastore-International.com

Pascal

Calculator, Offers, Orders

+32 (0)11 600 885
Pascal@Innovastore-International.com

Stijn

Graphic Design

+32 (0)11 600 888
Stijn@Innovastore-International.com

Wouter

Customer Consultant

+32 (0) 11 600 886
Info@Innovastore-International.com

Alice

Customer Consultant

+32 (0)11 600 884
Alice@Innovastore-International.com

Venci

Customer Consultant

+32 (0)11 600 884
Venci@Innovastore-International.com

Didi

Customer Consultant

+32 (0)11 600 882
Didi@Innovastore-International.com

Michaela

Graphic Design

+32 (0)11 600 881
Michaela@Innovastore-International.com

Heidi

Calculator, Planning

+32 (0)11 600 883
Heidi@Innovastore-International.com

Robert

Customer Consultant

+32 (0)11 600 887
Robert@Innovastore-International.com

Wilfried

Graphic Design

+32 (0)11 600 888
Prepress@Innovastore-International.com