Start2019-05-23T09:18:02+00:00

Speedlabel homepage icon

Klaar voor transport in 24 uur
Speedlabel

U hebt een last minute bestelling ontvangen van uw klant? Uw producten zijn klaar voor verzending, maar u bent etiketten vergeten te bestellen?

Uw labels klaar, wanneer u ze nodig heeft!

Innovative labeling solutions homepage icon

Innovative labeling oplossing
Hoe kunnen we helpen?

U wenst dat uw product eruit springt? U hebt een probleem waar u een oplossing voor zoekt? Gebruik onze ervaring om de beste oplossing voor u te zoeken!

Laat u door ons inspireren!

label design and data management homepage icon

Inclusief ontwerp en data beheer
All-in Service

Heeft u veel verschillende etiketten?
Is het beheren van uw etiketten een karwei?
Is het tijd om uw ontwerp bij te werken?

Laat ons u helpen…

U KAN EEN ALL-IN SERVICE KRIJGEN, INCLUSIEF ONTWERP
UW LABELS KUNNEN REEDS KLAAR ZIJN VOOR TRANSPORT OP 24 UUR TIJD

+32 11 600 888
MAIL ONS
Sample Wallet Innovastore International

VRAAG UW SAMPLE WALLET AAN

Wilt u onze labels zien, voelen en proberen?
Raak geïnspireerd door onze gratis
sample wallet! 

VRAAG DE SAMPLE WALLET AAN

EEN VOORPROEFJE VAN DE LABELS DIE JE IN ONS INSPIRATIEBOEKJE VINDT

SYNERGIE EN TEAM DAT OF UM GEEFT

U KAN ZICH CONCENTREREN OP UW PRODUCT
INNOVASTORE INTERNATIONAL ZORGT VOOR UW ETIKETTEN

Rita

Director

+32 (0) 11 60 08 88
Rita@Innovastore-International.com

Pascal

Calculator, Offers, Orders

+32 (0)11 600 885
Pascal@Innovastore-International.com

Stijn

Graphic Design

+32 (0)11 600 888
Stijn@Innovastore-International.com

Robert

Customer Consultant

+32 (0)11 600 887 +32 (0) 11 600 886
Robert@Innovastore-International.com Info@Innovastore-International.com

Alice

Customer Consultant

+32 (0)11 600 884
Alice@Innovastore-International.com

Venci

Customer Consultant

+32 (0)11 600 884
Venci@Innovastore-International.com

Didi

Customer Consultant

+32 (0)11 600 882
Didi@Innovastore-International.com

Michaela

Graphic Design

+32 (0)11 600 881
Michaela@Innovastore-International.com

Heidi

Calculator, Planning

+32 (0)11 600 883
Heidi@Innovastore-International.com

Wilfried

Graphic Design

+32 (0)11 600 888
Prepress@Innovastore-International.com